Dátum: 2024 április 20. (szombat) | Konrád

hírek

Végig góleső hullot

U18 szakosztály 2015-09-22 Megtekintések száma: 3152

Végig góleső hulott

U19-es korosztályunk a Dunakanyar SE Szentendrével játszott bajnoki mérkőzést. A játszma azt mutatta, hogy csapatunk futballt szeretett volna játszani, de az ellenfél nem vette fel a játék ritmusát. A Bánka Sportközpont pályáján az egész játékidő alatt góleső hullott. Szinte kétpercenként volt középkezdés, fiaink a támadásokat szépen felépítve játszotta; az ellenfelet át sem engedve a másik térfélre folyamatos offenzívával törtek a kapu felé. A Dunakanyar csapata mintha már beletörődött volna a csúfos vereségbe. Kapusuk sem állta a sarat. Az utolsó percekben,  miután már tizenötször rengette meg a labda a hálót, az ellenfél hálóőre odakiabálta a partjelzőnek:  „Sporttárs mennyi van még hátra?” Még három gól - így lőttek a mieink tizennyolcszor a kapuba. A végeredmény 18-0.

“Elégedett vagyok a csapatommal, sok helyzetet tudtunk kialakítani, amit gólra is váltottunk.” nyilatkozta Györök Tamás.

U19 (II) 5. forduló:

Kezdők:Tajti Bence (78), Varga Örs (16), Madarász Bence (28), Drengubák Richárd (3), Vekker Dávid (80), Kovács Kristóf (41), Szalánszki Gergő (7), Molnár Balázs (21), Szádecky Zalán (20), Deli Márió János (10), Dimény Rudolf (37),

Csere:
Kablawi Mohamed (6) 61' Varga Örs helyett, Szebenyi János (13) 55’ Szádeczky Zalán helyett, Jencsik Szilárd (8) 55’ Kovács Kristóf helyett, Maczkó Zoltán (1), Holló Balázs (38)

Kispad: Györök Tamás, Rácz György, Simek Péter