Magabiztos győzelem az U18-as mérkőzésen

A mérkőzésn készült képeket IDE kattintva tudják megtekinteni!

UTE: Tajti – Madarász, Koval, Molnár (Nagy H. – 88.), Drengubák – Oláh (Bogdán – 88.), Skripek, Nyilas (Lakatos – 46.), Deli (Kaszab – 90.) – Gere, Ludovico (Kablawi – 90.)

Dunaújváros: Kovács – Bartha R., Furuglyás, Katona, Bartha K. – Heidecker (Kis – 50.), Nagy M., Harsányi, Ásványi – Benis (Nagy D. – 75.), Bartha K.

Gólszerzők: Koval (26.), Deli (49.) ill. Harsányi (85.)
Sárga lap: Lakatos (59.)

Bár a csapatokat hat hely választotta el a tabellán a mérkőzés előtt, ez az első tíz percben nem igazán látszódott a pályán, hiszen ellenfelünk minden mindegy alapon, támadólag kezdte a találkozót. Amint rendeztük a sorainkat, helyreállt világ rendje és áttevődött a játék a Dunaújváros térfelére. A 26. percben egy jobboldali szögletet követően a vendégek védője lukat rúgott, ami után Koval elő került a labda. Játékosunk két méterről nem is hibázott, megszerezve ezzel a vezetést (1-0).

A gól után lendületben maradtunk, majd a 41. percben Gere harcolt ki egy büntetőt. Sajnos a vendégek hálóőre érezte az irányt, így hárította azt.

A második félidőt mi kezdtük aktívabban és már negyedik percben megszületett a második találatunk. Lakat 25 méteres szabadrúgását Koval fejelte le Delinek, aki négy méterről szintén nem hibázott (2-0).

Ezután kicsit ráültünk az eredményre, ellenfelünk pedig újra átvette az irányítást, majd a 85. percben szépített egy védelmi hibát kihasználva (2-1). Az utolsó öt percben még akadta lehetőségünk, de nem sikerült már újabb gólt szereznünk, így maradt a 2-1-es újpesti siker.