Dátum: 2024 április 19. (péntek) | Emma

hírek

A találkozó eredménye: 3-3

U18 szakosztály 2016-09-07 Megtekintések száma: 2977

U18-as csapatunk vasárnap fogadta a BKV Előre SC utánpótlás csapatát Szilágyi úti pályánkon. A mérkőzés első tíz percében vezettünk Németh Béla góljával, majd a BKV Előre egyenlített, az első játékrészben a  szünet előtt Bihari Dániel találatával vezettük a találkozót. A második félidő már tartogatott meglepetéseket, amit Cseh András edző így látott:

„Mindent megtettünk, hogy ne nyerjük meg a találkozót, komoly védekezési hibákat követtünk el (öngólt is fejeltünk). Támadásban viszont a létszámfölényünket nem használtuk ki. Rossz ütemű passzokkal, rosszul használtuk ki a helyzeteinket. Remélem ezentúl ilyen hibákat nem követünk el a bajnokság folyamán.” A találkozó eredménye 3-3.

Kezdő: Balázs Botond (12), Ubrankovics Gergő (51), Tóth Krisztián (2), Fekete Marcell (5), Bihami Bence (13), Balla Zoltán (10), Zilahi Patrik (29), Petry Zsolt Dominik (7), Krizsán Bence (17), Bihari Dániel (88), Németh Béla Bence (99)

Csere: Csikós Levente Gábor (28) 58’ Németh Béla Bence helyett, Németh Dániel (6) 69’ Bihami Bence helyett, Fekete Tamás Mihály (70) 46’ Petry Zsolt Dominik helyett, Lakatos Adrián (22), 69’ Krizsán Bence helyett, Rakusz Bence (9) 46’ Bihari Dániel helyett, Lattes Roland (3) 79’ Ubrankovics Gergő helyett

Kispad: Cseh András, Gyimesi Jenő, Gáncsos András utánpótlás edzők

Góllövők: Németh Béla Bence 8’, Bihari Dániel 45’, Balla Zoltán 79’